Kontakt

Solinianka Villas & Spa
ul. Solina 1A,
38-612 Solina,
(woj. podkarpackie)
Telefon:
+48 601 24 67 04
+48 22 751 14 18
info@solinianka.pl

Restauracja dla smakoszy w Bieszczadach !

Restauracja Solinianka to miejsce wyjątkowe - kusi niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi kuchni regionalnej, europejskiej , indyjskiej i chińskiej. Wykwintne potrawy przyrządzane przez naszych kucharzy urzekają nie tylko smakiem i aromatem, lecz również niezrównaną elegancją ich serwowania. Do przygotowania potraw używamy sezonowych produktów pochodzących z egzotycznych Indii oraz ze słynącego z ekologicznej żywności Podkarpacia i gór Bieszczadów. W naszym menu również znaleźć można niepowtarzalne potrawy z jagnięciny , sarny , dzika oraz dania jarskie. Chef naszej Restauracji poleca Potrawy z dziczyzną, które są przyrządzane wg własnych przepisów " Kuchni Fusion".

Bogactwo otaczającej bieszczadzkiej górskej przyrody widocznej wewnątrz restauracji i indyjska aranżacja wnętrz, pozwalają Gościom na degustowanie specjałów naszej kuchni w oprawie która uświetni zarówno rodzinny obiad jak i romantyczną kolację a także biznesowy lunch. Sala restauracyjna i aperitif bar urządzone zostały w stylu królestwa Radżastanu, tak aby pasowały do każdej pory dnia i dowolnego charakteru spotkania towarzyskiego.

Klasycznie elegancka sala restauracyjna (Wirtualny spacer) wraz z tarasem zachwyca niepowtarzalnym widokiem górskiego potoku (Wirtualny spacer) i bieszczadzkiego krajobrazu. Cieszący się wielką popularnością wśród naszych Gości taras z którego słychać szum wodospadu pobliskiego górskiego potoku, kusi romantyczną atmosferą.

Obie sale restauracji
Solinianka podłączone są do sieci bezprzewodowego internetu. Tu, przy filiżance aromatycznej, wykwintnej kawy lub prawdziwej hinduskej herbaty, znajdziecie Państwo również komfortowe miejsce do pracy .

  Rezerwacja Stolika : Telefon 501194390
Bezpłatna kawa i herbata w restauracji przez cały dzień dla naszych gości.
Solinianka Villas & SPA zaprasza smakoszy do Soliny nad jeziorami w zmysłowych górach Bieszczadach!

 
Google+